Čistý vzduch, zdravější život...

Čistě zdravý vzduch.

 

Úprava kvality interiérového vzduchu se více než kdy jindy dostává do popředí zájmu o zajištění zdravého životního prostředí. Většina obyvatel, zejména ve městech, dnes tráví až 90% času uvnitř budov, což způsobuje zvýšené riziko přenosu virů a bakterií. Vzduch v uzavřených místnostech, bytech a kancelářích je až desetkrát toxičtější než ovzduší na ulici a až stokrát znečištěnější než vzduch v přírodě. Zde se koncentrují prachové mikročástice, smog, chemické výpary z umělých hmot a nábytku, bakterie, viry, spory plísní i výkaly všudypřítomných roztočů. Při návštěvě nemocnic, bank, obchodních center i jiných zařízení, kde dochází k velké kumulaci lidí, je předpoklad snadné nákazy reálný. Tyto prostory jsou i pro zdravé jedince velmi ohrožující.  Jsme neustále vystaveni zvýšenému výskytu bakterií a virů, kterým imunitní systém snadno podlehne. Proto firma activTek přišla na trh s revolučním řešením pro zajištění zdravého dýchání v interiérech, kde díky nově vytvořené technologii lze žít a pracovat v bezpečném prostředí bez znečisťujících látek a mikroorganismů.

Americká firma activTek Environmental , které jsme distributorem, problematiku čistoty interiérového vzduchu řeší. Přenosné i vestavné čističky vzduchu odstraní zápach, bakterie, viry a plísně.

Nabídka jednotek je  široká.

Samostatné přenosné jednotky, jež jsou řešením pro stále se zvyšující počet alergiků, vhodné do domácností i do pracovních interiérů. Rovněž řeší i tolik diskutované téma pasivního kouření.

Jednotky pro montáž přímo do systému vzduchotechniky a klimatizace, vhodné zejména pro velká zdravotnická zařízení, moderní kancelářské i obchodní prostory. Jsou také skvělým řešením čistoty ovzduší pro stravovací zařízení, kde dokonale odstraní zápachy z přípravy jídel.

Průmyslové jednotky jsou vhodné do průmyslových hal, skladů, chladících boxů i do interiérů znečištěných kouřem, chemickými výpary či jiným zápachem. Stejně tak jsou jednotky vhodné pro zařízení určená ke skladování potravin i pro místa k ukládání odpadků.

        Technologie ActivePure, certifikovaná  NASA SPACE TECHNOLOGY, je jediným řešením, které kombinuje až pět přírodních technologií. Výsledkem je, že pracuje společně při úpravě vzduchu v interiéru postupem, jenž je totožný s přirozeným čištěním vzduchu v přírodě. Systém využívá světlo z oblasti mezi UV světlem a rentgenovými paprsky tzv. záření UVX , čímž využívá stejných oxidačních a ionizačních vlastností světla, jako je tomu v případě využívání přírodního slunečního záření. Tato technologie je vytvořena tak, aby využívala výhody ionizačních vlastností a kombinovala je s fotokatalytickými reakcemi vzácných kovů. Toto inovativní využití světla umožňuje technologii ActivePure dosáhnout mimořádně vysoké účinnosti, která byla potvrzena Státním zdravotním ústavem, Kansas State  University, University of Cincinnati, SGS laboratoří a dalšími předními zkušebnami a odborníky.  Tím se odklání od pasivní technologie, zahrnující filtry a elektronické čističe vzduchu, které vyžadují dopravu vzduchu do jednotky. Technologie ActivePure je vysoce účinná i v boji proti virům, bakteriím,včetně MRSA, a zárodkům ptačí chřipky, a zápachu.

Newsletter

Zasílání aktuálních akčních nabídek na Váš e-mail

2015 (c) KLIMAVEX.CZ - všechna práva vyhrazena.
Obsah www stránky je možné používat pouze se souhlasem majitele.