PROFIL SPOLEČNOSTI

Jsme nejkomplexnějším importérem a distributorem profesionálních vzduchotechnických a klimatizačnich technologií v České a Slovenské republice. Zastupujeme výrobce s desítkami let zkušeností ve svých oborech a nespočtem bezporuchových zařízení na všech kontinentech světa, kde je jejich kvalita testována těmi nejrozličnějšími podmínkami. 

Díky velmi úzké spolupráci a pravidelným setkáním s každým ze zastupovaných výrobců poskytujeme našim obchodním partnerům a zákazníkům kvalitní technické, obchodní a servisní zázemí pro úspěšnou realizaci každého projektu.

Zajišťujeme pravidelná technická školení v ohledu celé šíře nabízeného sortimentu, aby kompletní dodávka našich zařízení byla tou nejlepší volbou.

Rostoucí počet dlouhodobě spolupracujících partnerských společností a spokojených klientů je citlivým ukazatelem zvyšující se kvality a efektivity naší práce.

Kontaktujte nás, poskytneme Vám detailní informace ke všem nabízeným produktům a navrhneme řešení ve spolupráci s našimi prověřenými instalačními a projekčními partnery tak, aby naše nabídka byla optimální volbou v ohledu ceny a kvality.

 

Obchodní tým

KLIMAVEX CZ a.s.

Newsletter

Zasílání aktuálních akčních nabídek na Váš e-mail