VÝROBCI

Airwell  - domácí, komerční a průmyslová klimatizace a vytápění

Francouzská společnost AIRWELL byla založena v roce 1947 ve městě Guyancourt blízko Paříže. Byla prvním Evropským výrobcem klimatizaci s přímým odpařováním. Již v roce 1950 spustila masovou výrobu prvních okenních jednotek av roce 1970 vyvinula split systém rozdělením okenní jednotky pro snížení hlučnosti v interiéru. Výrobu prvního tepelného čerpadla spustila v roce 1980.

V současnosti po 62 letech existence patří AIRWELL mezi přední dodavatelů a výrobců klimatizačních technologií s celosvětovou působností, ve více než 80 zemích na 5 kontinentech.

Výrobní závody: Pons, Francie (VZT jednotky), Tilliéres, Francie (fancoily, průmyslové split systémy),Barlassina, Itálie (vzduchem a vodou chlazené chillery), Rishon Le Zion, Izrael (personální klimatizace multisplit), Shenzhen, Čína (personální klimatizace ), Dong Guan, Čína (řídící desky, elektronika). Celková rozloha cca 330000 m2 a produkce přibližně 2 000 000 jednotek ročně.    
                             
                                  
                


Chigo - Komerční a průmyslová klimatizace a vytápění, chladiče kapalin a tepelná čerpadla

Chigo CAC patřící do skupiny Guandong Chigo Air-Conditioning Co.Ltd. Chigo CAC se zaměřuje na výzkum vývoj a výrobu centrálních klimatizací. Během mnohaletého vývoje se výrobci podařilo dosáhnout roční produkční kapacitu 600 000 setů, čímž nabízí nejkompletnější výrobní řetězec na čínském trhu. Chigo CAC nabízí svá zařízení ve více než 150 zemích a regionech po celém světě.

Zástupcem výrobce pro trhy střední Evropy je společnost Chigo Europe, a.s.(www.chigo.eu.com)

Klimavex CZ, a.s. je výhradním importérem a distributorem značky Chigo pro trh České republiky.

                                  
                          


Dantherm Air Handling A/S  - odvlhčovače a bazénové jednotky

Společnost Dantherm Air Handling A/S byla založena v roce 1958 panem Ejlert R. Olsenem. Během prvních let se výroba zaměřovala jen na ohřívače vzduchu, odvlhčovače a větrací vzduchotechnické jednotky. V roce 1998 bylo protfólio rozšířeno o jednotky pro chlazení telekomunikačních prostor.

Inovativní, spolehlivé a energeticky efektivní zařízení zajišťují tomuto Dánskému výrobci pozici lídra mezi výrobci stacionárních a mobilních jednotek.

Dantherm Air Handling má hlavní sídlo v Dánsku a pobočky v Norsku, Švédsku, Velké Británii, USA a Číně.        

                                   


P anasonic  -  domácí, komerční a průmyslová klimatizace a vytápění, tepelná čerpadla 

Panasonic je obchodní značka společnosti Panasonic Corporation, jednoho z největších výrobců spotřební elektroniky, řazená Fortune 500 na 3. místě v odvětví elektronika a elektrotechnika.

Společnost byla založena v roce 1918 v japonském městě Osaka panem Konosuke Matsushitou a vyrostla z prvních tří zaměstnanců k dnes bezmála 260 000 zaměstnancům.


                                     


SALDA UAB  - sestavné vzduchotechnické jednotky, kompaktní rekuperační jednotky

Litevská společnost SALDA patří mezi evropské lídry na trhu s ventilační technikou, s více než 20-ti letými zkušenostmi v tomto oboru. Exportní trhy výrobce pokrývají téměr celou europu a další státy na různých kontinentech. Roustoucí výrobní program a kapacita svědčí o profesionálním zaměření a aktivnímů přispůsobovaní se požadavkám trhů a nejmodernejším trendům v oblasti vzduchotechniky a větrání.

                                    


                                       


Sabiana S.P.A - fancoily, topné jednotky, dveřní clony, sálavé panely

Společnost SABIANA byla založena v roce 1929 panem Francem Binaghim a Benvenutem Antarellem. V roce 1935 představila první elektrický ohřívač a krátce po druhé světové válce začala s výrobou vodních topných jednotek které jsou v nabídce dodnes. Na konci sedmdesátych let se začala rozširovat poptávka po komerční klimatizaci a topní konvektory začaly být nahrazovány jednotkami které dnes patří jednému z nejrozšírenějším způsobům klimatizace - jednotkami fancoil. Certifikace Eurovent a ISO9001 v kombinaci s vysokou kvalitou produkce zařazují společnost SABIANA k lídrům na trhu v tomto segmentu.

                                     


Vortice Elettrosociali S.p.A. - ventilátory a vzduchotechnika

Italská společnost Vortice ® byla založena v roce 1954 v Miláně v části Tribiano. Jejím zakladatele je Attilio Pagani, který zkonstruoval první plastový ventilátor na odsávání par nazvaný Vortice, podle kterého později pojmenoval i celou společnost.


V portfoliu produktů se nacházejí axiální, radiální, potrubní, nástřešní ventilátory, spotřebiče pro koupelny, ventilátory na léto, elektrické ohřívače, kuchyňské digestoře a čističe vzduchu. Díky tomuto širokému spektru produktů patří k lídrům na trhu zaměřeným na domácnosti ale i komerční sféru, přičemž výrobky jsou nejen vysoce kvalitní, spolehlivé a bezpečné, ale nabízejí i pokrokový design.

Již více než 54 let nabízí Vortice ® řešení pro zdokonalení kvality ovzduší, přičemž byla jednou z prvních společností, které měly kvalitu a parametry svých produktů certifikované "IMQ" (Italian Mark of Quality Institute) nezávislou společností, která je celosvětově známá a uznávaná. Vortice ® klade velký důraz navšechny potřebné testovací procedury, aby byla zajištěna maximální bezpečnost uživatele. Navíc, jako garance pro zákazníka, jsou testovány i výkonové parametry všech produktů a potvrzené certifikací IMQ.

V současnosti je společnost Vortice ® celosvětovým lídrem s působností ve více než 82 zemích na 5 kontinentech, s roční produkcí pro export více než 500 000 výrobků.

                                                              

Newsletter

Zasílání aktuálních akčních nabídek na Váš e-mail