Vortice

Vortice Elettrosociali S.p.A. - ventilátory a vzduchotechnika. 

KLIMAVEX CZ a.s. je výhradním distributorem značky VORTICE v České republice. Dodáváme bezporuchové ventilátory (axiální, radiální, potrubní, střešní ventilátory, ventilátory pro průmysl, ventilátory do výbušného prostředí, ventilátory pro větrání garáží, ventilátory pro kuchyňské, komerční a průmyslové aplikace, ventilátory na léto), decentrální a centrální větrací systémy s rekuperací, čističky vzduchu,  elektrické ohřívačekuchyňské odsavače par, odvlhčovače, průmyslové vysavače, osoušeče rukou a vlasů, dávkovače mýdla, vzduchové clony. 

Italská společnost Vortice ® byla založena v roce 1954 v Miláně v části Tribiano. Jejím zakladatele je Attilio Pagani, který zkonstruoval první plastový ventilátor na odsávání par nazvaný Vortice, podle kterého později pojmenoval i celou společnost.

Již více než 54 let nabízí Vortice ® řešení pro zdokonalení kvality ovzduší, přičemž byla jednou z prvních společností, které měly kvalitu a parametry svých produktů certifikované "IMQ" (Italian Mark of Quality Institute) nezávislou společností, která je celosvětově známá a uznávaná. Vortice ® klade velký důraz na všechny potřebné testovací procedury, aby byla zajištěna maximální bezpečnost uživatele. Navíc, jako garance pro zákazníka, jsou testovány i výkonové parametry všech produktů a potvrzené certifikací IMQ.

V současnosti je společnost Vortice ® celosvětovým lídrem s působností ve více než 82 zemích na 5 kontinentech, s roční produkcí pro export více než 500 000 výrobků.

 

 

Ventilátory Vortice